Ostrov Krk


Ostrov Krk se zařazuje pod Kvarnerskou rivieru.

Aktuální nabídka zájezdů na Ostrov Krk ZDE !

Ostrov Krk má své ohraničení mysem Kamenjak a končí až u Rijeky. Ostrov Krk vám nabídne pěkné pláže a Ostrov Krk určitě zaujme lidi, kteří mají rádi stará města a vesničky. Na ostrově Krk najdete i spoustu míst, kde budete moci ochutnat zdejší vynikajicí víno.

Ostrov Krk co nabízí

Na ostově Krk vás určitě zaujme obrovský most. Ostrov Krk mám nabídne pěknou přírodu, které zatím není moc poničená turisty. Ostrov Krk je vyhlášený tím, že má čisté pláže. Mezi nejznámější patří určitě tyto letoviska v oblasti Ostrov Krk:

  1. Njivice
  2. Malinska
  3. Krk
  4. Baška
  5. Šilo

Ostrov Krk -Njivice

Aktuální nabídka zájezdů do Njivice ZDE !

Pokud máte rádi oblázkové pláže, jeďte do Njivice. Njivice nabizí i velké možnosti pro sportovce, kteří chtějí svojí dovolenou prožít aktivně a ne jen ležet pasivně na pláži. V některých oblastech Njivice jsou pláže stíněné pláže rozsáhlými skalami. Pro někoho to může být výhoda, pro někoho naopak nevýhoda.

Ostrov Krk -Njivice

Ostrov Krk -Njivice

Ostrov Krk -Baška

Aktuální nabídka zájezdů do Bašky ZDE !

Baška mezi ty více známá střediska. Baška má mnoho restaurací a obchůdků. Z Bašky můžete podnikat výlety například do : Plitvice nebo do jeskyně Biserujka.

Ostrov Krk -Baška

Ostrov Krk -Baška

Ostrov Krk -Šilo

Šilo je malé městečko na ostrově Krk. Šilo nabízí pěkné vyhřáté písčité pláže, ideální k opalování. Hodně je zde podporován například rybolov a oblíbené potápění. Můžete také zajete na Rab nebo na Vrbnik.

Tags: , , , , , , ,

Comments are closed.