Makarská riviéra


Makarská riviéra je velmi oblíbená chorvatská destinace. Makarská riviéra je velmi dobrou volbou pro dovolenou.

Aktuální nabídka zájezdů do Makarské Riviéry ZDE !

Makarská riviéra nabídne krásně členěné dlouhé pobřeží. Makarská riviéra je i vinařskou oblastí, takže zde můžete ochutnat chorvatská vína. Mezi nejvíce oblíbené letoviska na Makarské riviéře patří tyto letoviska:

 1. Omiš
 2. Nečujam
 3. Brela
 4. Baška
 5. Voda
 6. Baško Polje
 7. Promanjna
 8. Makarská
 9. Tučepi
 10. Podgora
 11. Brist
 12. Gradac
 13. Orebič

Makarská riviéra – Ostrov Šolta

Ostrov Šolta je opravdu krásný na pohled. Na Ostově Šolta najdete ještě takovou přírodní krajinu, bez lidských zásahů. Ostrov Šolta nabízí opravdu krásnou přírodu a přírodní scenérie. Rekreanti si můžou zajet na výlet do nedalekého Splitu, což je hlavní město Chorvatska.

Makarská riviéra – Brela

Brela patří mezi luxusní letoviska. Brela nabídne průzračnu vodu, tak čistou vodu nenejdete skoro nikde jinde. Brela nabízí také příjemné koupání a můžete si zajet na příjemný výlet do Dubrovníku nebo můžete navštívit Biokovo.

Makarská riviéra - Brela

Makarská riviéra – Brela

Makarská riviéra – Baška Voda

Aktuální nabídka zájezdů do Bašky vody ZDE !

Dříve byla Baška Voda rájem pro rybáře, to však v současné době již nejplatí. A vše je jinak. Baška Voda nabízí ve večerních hodinách bohaté možnosti zábavy. V případě chuti můžete zajet také na výlety do přilehlých oblastí, například do Dubrovníku nebo do Trogiru.

Makarská riviéra – Orebič

Aktuální nabídka zájezdů do Orebiče ZDE !

Orebič patří mezi letovska, kde si nejvíce užijete příjemného teplého počasí a sluníčka. Orebič je vhodný i pro opalování bez plavek, protože nabízí i hodně opalování na skalách. Kde máte více soukromí.

Makarská riviéra - Orebič

Makarská riviéra – Orebič

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.